Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Merekonteineri rent nr 52

50,00 + km

Rentige Merekonteiner nr 52 – Teie usaldusväärne partner hoiustamiseks ja transpordiks

Otsite praktilist ja turvalist lahendust oma hoiustamis- või transpordivajadustele? Meil on hea meel pakkuda teile Merekonteineri rent nr 52 teenust, mis vastab täpselt teie ootustele.

Meie 6-meetrine merekonteiner on ideaalne valik, kui vajate ruumikat hoiuruumi või usaldusväärset transpordivahendit. Konteineri pruun värv annab sellele mitte ainult stiilse väljanägemise, vaid tagab ka vastupidavuse ja kaitse erinevate ilmastikutingimuste vastu. Mõõtmetelt on see hoolikalt kavandatud, et mahutada erineva suurusega esemeid ning tagada nende ohutu transportimine.

Merekonteineri rendihind on äärmiselt soodne – vaid 90 € + km kuus. See taskukohane hind võimaldab teil kasutada konteinerit vastavalt vajadusele ning pakume ka võimalust kokku leppida lühema rendiperioodiga vastavalt teie soovile. Lisaks on meie renditeenusele seadistatud minimaalne rendiperiood 6 kuud, mis annab teile paindlikkuse ja mugavuse.

Teie vara turvalisus on meie prioriteet. Seetõttu on Merekonteiner nr 52 varustatud lukustatava süsteemiga, mis tagab teie hoiustatud esemete kaitse ja turvalisuse. Lisaks on konteineril tõstuki käpa avad, mis võimaldavad hõlpsat juurdepääsu ja liigutamist, olgu selleks laadimine või tõsteseadmetega töötamine.

MIIL.ee veebipoest saate hõlpsasti tellida Merekonteineri rent nr 52 teenust. Oleme tuntud oma usaldusväärsete merekonteinerite ja professionaalse teeninduse poolest. Lisaks Merekonteineri rendile pakume ka laia valikut teisi merekonteinereid ja tarvikuid, mis täiendavad teie hoiustamisvõimalusi ning vastavad teie nõudmistele.

Valige Merekonteineri rent nr 52 ja laske meil olla teie usaldusväärne partner hoiustamiseks ja transpordiks. Meie kogenud meeskond on alati valmis teid abistama, vastates teie küsimustele ja tagades teie täieliku rahulolu.

6 meetrine
Pruun
Hind 90€ +km/kuu
Lühem rendiperiood kokkuleppel
Lukustatav
Minimaalne rendiperiood 6 kuud
Tõstuki käpa avad

Saada päring

Toode
Merekonteineri rent nr 52
Hind

50,00 + km

    Kategooria: Merekonteinerite rent

    Lisatarvikud