Teenused

Konteinerterminal

Konteinerterminal ja depoo asuvad aadressil Valtsi 1, Lagedi, Harjumaa 75303. Tegemist on strateegilise asukohaga Tallinna ringtee ääres ning vahetuslähedusse peaks peagi tulema Rail Balticu terminal. Tallinnast 4km kaugusel paiknev terminal on piiratud merekonteineritega ning ala on 24/7 valve all, sealhulgas videovalve. Terminali koguala on 21 000m2.

Konteinerite ladustamine Eestis.

Pakume võimalust konteinerterminalis ladustada klientide konteinereid.
Lisaks laevandusfirmadele on meie partneriteks eraisikud ja ettevõtted.
Meil on võimalus ladustada Teie konteiner koos kaubaga ja see hiljem soovi korral koos kaubaga soovitud asukohta liigutada.

Konteinerterminal ja tank konteinerite kütmine

Konteinerite terminalis pakume lisaks konteinerite hoiustamisele ja transpordile ka tank konteinerite kütmist aurukatlamaja või elektri abil. Võimalus on ka külmik konteinereid elektriliselt jahutada või kütta.

Terminalis pakume järgnevaid teenuseid:

  • Tühjade konteinerite ladustamine
  • Täis konteinerite ladustamine
  • Ohtlike konteinerite ladustamine
  • Merekonteinerite laadimine
  • Merekonteinerite mahalaadimine
  • Sõidukite laadimine konteinerisse
  • Tankkonteinerite kütmine (elektri või auruga)
  • Merekonteinerite remont ja koristus
  • Ohtlike merekonteinerite märgistamine ning märgistuste eemaldus
  • Merekonteinerite neutraliseerimine

Konteinerite hoiustamine Miil OÜ depoos.

Miil OÜ konteinerdepoos on võimalik hoiustada nii tühje kui ka laetud konteinereid. Konteinerite vastuvõtmisel depoosse fikseeritakse konteinerite seisukord piltide abil neljast küljest ning seest – kahjustused ning muu oluline info märgitakse eraldi välja arendatud IT programmis. Kliendid saavad koheselt teate konteineri vastuvõtmisest või väljastamisest  ülevaate oma igapäevasest laoseisust.

Konteinerterminal ja terminalitehnika

Konteinerite liigutamiseks on meil kohapeal olemas Konecranes 2015 SMV 2115 TC3 konteinervirnastaja (reachstacker) ning Doosan kahveltõstuk (Tõstevõime kuni 8t). Lisaks saame konteinereid hoida haagistel, laadida tenthaagistele ning tõsta side -ja backloaderitega.

Terminalis on ka aurukatlamaja tankkonteinerite auruga kütmiseks ning spetsiaalsed alad tankkonteinerite ning külmikkonteinerite elektrivõrku ühendamiseks.

Lisaks on meil palju erinevat tehnikat, et konteinerid õigel ajal ja õiges seisukorras kliendini transportida. Eritehnika nagu sideloader ja backloader võimaldavad liigutada väga raskeid konteinereid koos kaubaga. Kraana auto sobib tühjade merekonteinerite ja soojakute transportimiseks ning moodulmajade paigaldamiseks.

Huvi korral võite saata päringu info@miil.ee ja pakume välja sobivaima lahenduse.

Jälgi meid sotsiaalmeedia vahendusel; Instagram ja Facebook.
Kaubaga konteinereid liigutame sideloaderi abil.