Ettevõttest

Firmast

OÜ Miil alustas tegevust 1990-ndal aastal, kuid tegelikud juured ulatuvad tagasi aastase 1985 kui sai soetatud esimene veoauto. Viimase 30 aastaga on üles ehitatud firma mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset, efektiivset ning kiiret transporti mis vastab logistika „7 õiget“ reeglile: õige kaup, õige kliendi juures, õige hinnaga, õigel ajal, õiges kohas, õiges koguses, õiges seisukorras. Miil OÜ on oma tegevuse viinud vastavusse ISO 9001:2015 ning ISO 14001:2015 standarditega – sertifikaadid on väljastatud Bureau Veritase poolt. Tänaseks rohkem kui 30 aastat transporditurul tegutsenud OÜ Miil on efektiivseim ja kiireim konteinervedudega tegelev autotranspordiettevõte Eestis.

Keskendume kvaliteetse teenuse pakkumiseks ainult merekonteinerite, tankkonteinerite ning ülegabariidiliste konteinerite transpordile. Tänasel päeval pakume transporti kogu Euroopa Liidu piires. Põhisuundadeks on Eesti, Läti, Leedu, Poola, Rootsi ning Soome. Transproditeenuse toetamiseks pakume klientidele ka konteinerterminali ja konteinerterdepoo teenust.

Miil OÜ konteinerterminalis teostame järgmisi töid:
* Merekonteineri tühjaks- või täislaadimine (sh sõidukite laadimine konteinerisse)
* Merekonteineri fumigeerimine
* Laokonteinerite ladustamine
* Merekonteinerite ladustamine
* Konteinerite remont ja puhastus
* Merekonteineri neutraliseerimine
* Tankkonteinerite kütmine elektriga
* Tankkonteinerite kütmine auruga
* Konteinerhaagiste rent
* Konteinerite ümberehitus
* Konteinerite värvimine
* Merekonteinerite müük
* Merekonteinerite ost
* Merekonteinerite rent
* Soojakute müük

Tulenevalt pikaajalisest kogemust merekonteinerite transpordil oleme nendega igapäevaselt seotud ja teame kõike konteineritest. Pakume klientidele müügiks ka uusi ning kasutatud merekonteinereid, laokonteinerid, soojakuid, välikäimlaid, piirdeaedasid. Meie valikust leiab väga palju erinevaid lahendusi nagu näiteks tulekindlaid konteinereid. Lisaks pakume ka konteinerite ümberehitust, värvimist, spetsiaalseid reklaamkonteinerite lahendusi ning palju muud. Laos on pidevalt saadaval üle 200 merekonteineri, kõik pakutavad tooted on reaalselt kohapeal olemas ning neid on võimalik tulla ka vaatama. Juhul kui kohapeal sobivat toodet ei leidu saame tarnida neid Euroopast (2-3 nädalat) või Aasiast.

Pakume rendiks ka merekonteinereid (lühiajaline ja pikaajaline merekonteinerite rent) ning järelhaagiseid konteinerite transpordiks.

Sideloaderid

Sideloader (külglaadur) vedusid pakume alates aastast 2000.
Sideloader tõstab 20’,30’,40’, 45’ konteinereid maha ja peale kaaluga kuni 32000kg. Tänaseks omab Miil OÜ kuute sideloaderit nendest kaks on kasutusel Lätis.
Loe rohkem sideloaderite kohta siit.

Backloaderid

OÜ Miil ostis maikuus 2001 oma klientide veelgi paremaks teenindamiseks konteinerkallutaja, millesarnast teist Eestis, Lätis ega Leedus ei ole.

Kalluri abiga saame tõsta 20′ merekonteinereid oma autolt maha, panna neid püsti ja võtta nii püstiolevaid, kui maas olevaid konteinereid autole, kaaluga kuni 25000 kg. Alates 2006.a kevadest on meil kallutaja tüüpi autosid kaks.

2008 a lõpus sai soetatud kolmas konteinerkallutaja. Alates 2009.a veebruarist töötab see auto Lätis.

Aastal 2020 on meil töös neli backloaderit, millest üks asub lätis.

Backloader võimaldab meil konteinereid kallutada ka kauba kättesaamiseks. Kalluri tõsteseadet juhib autojuht raadiosaatja teel puldist.

Loe rohkem backloaderite kohta siit.

Kliendid

OÜ Miil on üks parimaid konteinervedudega tegelevaid ettevõtteid Eesti turul, seega on meie klientideks ja partneriteks ka oma ala parimad tegijad. Lisaks oma hästi väljatöötatud teenustele ja kõrge kvalifikatsiooniga meeskonnale on meil au kinnitada, et meilt ei leki ükski info.

Meil on täielik infosulg, et kõik kliendid saaksid tunda end turvaliselt ja ei peaks muretsema konkurentide pärast. Oleme oma teenuse ehitanud üles usalduse peale – meie usaldame oma kliente ja partnereid, nemad usaldavad meid.

Selle infosulu ja andmete mittelekkimise tõttu ei avalda me ka oma klientide nimesid, kuid kinnitame, et tegemist on oma ala parimate tegijatega, kes tahavad alati saada parimat teenust. Seda ka OÜ Miil pakub. Me oleme konfidentsiaalsed ja usaldusväärsed!

Miil ei tegele merevedude ja ekspedeerimisega. Kindlasti leiame aga parima pakkuja, sest just merevedajad ja ekspedeeriad on meile tööandjad. Seega on põhjust arvata, kui ühele ekspedeeriale tuleb 20 konteinerit nädalas Hiinast ongi just tema see, kes Hiinast võiks teile kaupa tuua. (nii ka teiste suundadega) Küsige hinda, me saadame selle edasi ja leiame selle ÕIGE.

ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015

Alates 2020. aastast rakendab Miil OÜ meetmeid vastamaks ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 nõuetele. Ettevõtte juhatus on sõnastanud järgmised juhtpõhimõtted, kui oma tegevuse eesmärgi, mis annab edasi meie kvaliteedi- ja keskkonnaalased veendumused ja taotlused:

  • peame kinni klientidele ja üksteisele antud lubadustest,
  • väldime ja ennetame hädaolukordi,
  • keskendume jätkusuutlikule tegevusele,
  • kasutame säästlikult kütuse – ja energiaressursse,
  • väldime või vähendamine keskkonnasaastamist.
  • Peame kinni oma kohustumusest järgida vastavuskohustusi
  • Lähtume kvaliteetse transpordi teenuse pakkumisel logistika reeglist „7-Õiget“ (õige kaup, õigel ajal, õiges kohas, õiges koguses, õiges seisukorras, õige kliendi juures, õige hinnaga)