Firmast

Miil OÜ alustas transporditeenustega 1990 aastal.

Esimesed merekonteinerid sai veetud 1991 aastal. Põhisuundadeks 91-96 olid Venemaa; Valgevene ja Ukraina. Alates 1996 aastast põhisuunad on Eesti; Läti; Leedu; Soome; Rootsi. Vajadusel transport ka ülejäänud Euroopa piires.

Tänaseks rohkem kui 20 aastat transporditurul tegutsenud OÜ Miil on efektiivne ja kiireim konteinervedudega tegelev autotranspordi ettevõte Eestis.

Sideloaderid

Sideloader (külglaadur) vedusid pakume alates aastast 2000.

Sideloader tõstab 20’;30’;40’; 45’ konteinereid maha ja peale kaaluga kuni 32000kg. Tänaseks omab Miil OÜ kuute sideloaderit nendest kaks on kasutusel Lätis.

Loe rohkem sideloaderite kohta siit

Backloaderid

OÜ Miil ostis maikuus 2001 oma klientide veelgi paremaks teenindamiseks konteinerkallutaja, millesarnast teist Eestis; Lätis ega Leedus ei ole.

Kalluri abiga saame tõsta 20′ merekonteinereid oma autolt maha, panna neid püsti ja võtta nii püstiolevaid, kui maas olevaid konteinereid autole, kaaluga kuni 25000 kg. Alates 2006.a. kevadest on meil kallutaja tüüpi autosid kaks.

2008 a lõpus sai soetatud kolmas konteinerkallutaja. Alates 2009 a veebruarist töötab see auto Lätis

Aastal 2020 on meil töös neli backloaderit, millest üks asub lätis.

Backloader võimaldab meil konteinereid kallutada ka kauba kättesaamiseks. Kalluri tõsteseadet juhib autojuht raadiosaatja teel puldist.

Loe rohkem backloaderite kohta siit

Kliendid

OÜ Miil on üks parimaid konteinervedudega tegelevaid ettevõtteid Eesti turul, seega on meie klientideks ja partneriteks ka oma ala parimad tegijad. Lisaks oma hästi väljatöötatud teenustele ja kõrge kvalifikatsiooniga meeskonnale on meil au kinnitada, et meilt ei leki ükski info.

Meil on täielik infosulg, et kõik kliendid saaksid tunda end turvaliselt ja ei peaks muretsema konkurentide pärast. Oleme oma teenuse ehitanud üles usalduse peale – meie usaldame oma kliente ja partnereid, nemad usaldavad meid.

Selle infosulu ja andmete mittelekkimise tõttu ei avalda me ka oma klientide nimesid, kuid kinnitame, et tegemist on oma ala parimate tegijatega, kes tahavad alati saada parimat teenust. Seda ka OÜ Miil pakub. Me oleme konfidentsiaalsed ja usaldusväärsed!

Miil ei tegele merevedude ja ekspedeerimisega. Kindlasti leiame aga parima pakkuja, sest just merevedajad ja ekspedeeriad on meile tööandjad. Seega on põhjust arvata, kui ühele ekspedeeriale tuleb 20 konteinerit nädalas Hiinast ongi just tema see, kes Hiinast võiks teile kaupa tuua. (nii ka teiste suundadega) Küsige hinda, me saadame selle edasi ja leiame selle ÕIGE.

ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015

Alates 2020. aastast rakendab Miil OÜ meetmeid vastamaks ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 nõuetele. Ettevõtte juhatus on sõnastanud järgmised juhtpõhimõtted, kui oma tegevuse eesmärgi, mis annab edasi meie kvaliteedi- ja keskkonnaalased veendumused ja taotlused:

  • peame kinni klientidele ja üksteisele antud lubadustest,
  • väldime ja ennetame hädaolukordi,
  • keskendume jätkusuutlikule tegevusele,
  • kasutame säästlikult kütuse – ja energiaressursse,
  • väldime või vähendamine keskkonnasaastamist.
  • Peame kinni oma kohustumusest järgida vastavuskohustusi
  • Lähtume kvaliteetse transpordi teenuse pakkumisel logistika reeglist „7-Õiget“ (õige kaup, õigel ajal, õiges kohas, õiges koguses, õiges seisukorras, õige kliendi juures, õige hinnaga)