Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Merekonteineri riiul “Rainis”

115,00 + km

Merekonteineri riiulid!

 • Antud riiulid, sobivad merekonteineri ülemiste aasade külge.
  Merekonteineri riiulid “Rainis” on kiire ja mugav lahendus, kui on vaja ladustada prusse, torusi või teisi pikemaid tooteid.
 • Riiulil on lisatugevdused ja kõik pildil olevad vahed on kasutatavad.
 • Saab ka lisada lauajupid ning kasutatda tavalise riiulina.

Tõhus ja mitmekülgne lahendus merekonteineris asuvate pikemate toodete hoiustamiseks.

Antud riiulid on spetsiaalselt kavandatud sobima konteineri ülemiste aasade külge, tagades kiire ja mugava ladustamise prusude, torude ja teiste pikemate esemete jaoks.

Riiul “Rainis” on varustatud lisatugevdustega, mis tagavad stabiilsuse ja vastupidavuse. Kõik pildil nähtavad vahed on kasutatavad, võimaldades kohandada riiulit vastavalt vajadustele. Lisaks on võimalik lisada lauajuppe, muutes selle mitmekülgseks ladustamislahenduseks ka tavalistele esemetele.

MIIL.ee veebipoes saate hõlpsalt tellida meie vastupidavad riiuleid. Need pakuvad praktilist ja ruumisäästlikku hoiustamist merekonteinerites, võimaldades teil efektiivselt korraldada ja kaitsta pikemaid tooteid. Oleme spetsialiseerunud merekonteinerite müügile ja lisavarustuse pakkumisele ning tagame meie toodete kvaliteedi ja vastupidavuse.

Valige meie laiast tootevalikust sobivad riiulid ning tagage tõhus ja organiseeritud hoiustamine oma merekonteineris. MIIL.ee on teie usaldusväärne partner merekonteinerite ja ladustamislahenduste valdkonnas.

Saada päring

Toode
Merekonteineri riiul “Rainis”
Hind

115,00 + km

  Kategooria: Lisatarvikud
  Tootekood: 1568112553753-1

  Sarnased tooted