Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Merekonteineri riiul “Einos”

190,00 + km

Komplektis üks sektsioon (4 plaati)
 • Merekonteineri riiul “Einos”

 • Plaadi mõõtmed 600X1170mm, kõrgus 2200 ja kannab 200kg.
 • 6 meetrise merekonteineri külge mahub 5 sektsiooni.
 • 6 meetrisesse merekonteinerisse saab paigaldada kuni 10 sektsiooni riiuleid.
 • Merekonteineri põrandapind on ca 14m2, riiulid annavad 13,4m2 juurde.

Merekonteineri riiul “Einos” – Tõhus lahendus merekonteinerite hoiustamiseks

Hoiustage oma esemeid merekonteinerites korrapäraselt ja ruumisäästlikult meie Merekonteineri riiuliga “Einos”. See kvaliteetne riiul on spetsiaalselt kavandatud, et muuta merekonteinerite sisemus funktsionaalseks ja praktiliseks hoiustamisruumiks.

Komplektis on üks sektsioon, mis koosneb neljast plaadist. Iga plaadi mõõtmed on 600 x 1170 mm ning riiuli kõrgus on 2200 mm. Riiul suudab kanda kuni 200 kg koormust, tagades teie esemete turvalise hoiustamise. Lisaks on riiulit võimalik paigaldada kuue meetrise merekonteineri külge, mahutades sellesse kuni 10 sektsiooni riiuleid.

Antud riiul on vastupidav ja stabiilne, tagades pikaajalise kasutusea. Selle abil saate maksimeerida merekonteineri põrandapinda, mis on umbes 14 m2. Riiul lisab sellele veel 13,4 m2 ruumi, võimaldades teil hõlpsasti organiseerida ja eraldada erineva suurusega esemeid.

Oma esemete tellimine ja hoiustamine pole kunagi olnud lihtsam. Külastage meie veebisaiti MIIL.ee, leidke kategooriast “Lisatarvikud” Merekonteineri riiul “Einos” ning tellige see juba täna. Hind on vaid 190,00 € + km, muutes selle taskukohaseks investeeringuks tõhusaks hoiustamiseks garaažis, töökojas või kaubanduspinnal.

Meie MIIL.ee meeskond on pühendunud teie rahulolule. Pakume usaldusväärseid merekonteinereid ja kvaliteetseid tarvikuid, mis vastavad teie vajadustele. Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet Merekonteineri riiul “Einos” või teiste toodete kohta, võtke meiega julgelt ühendust. Oleme valmis teid abistama ja pakkuma professionaalset nõu.

Tellige juba täna Merekonteineri riiul “Einos” MIIL.ee veebisaidilt ning muutke merekonteinerite hoiustamine tõhusamaks ja korrapärasemaks. Tutvuge meie laia tootevalikuga ja leidke parimad lahendused oma hoiustamisvajadustele!

Saada päring

Toode
Merekonteineri riiul “Einos”
Hind

190,00 + km

  Kategooria: Lisatarvikud
  Tootekood: 1568112553753

  Sarnased tooted