Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Rehviriiul 3 tasapinnaga

220,00 + km

Rehviriiul 3 tasapinnaga – ideaalne lahendus rehvide hoiustamiseks

Rehviriiul 3 tasapinnaga! Hoiustage oma rehvid korralikult ja ruumisäästlikult meie kvaliteetse Rehviriiuliga 3 tasapinnaga. See praktiline riiul on spetsiaalselt kavandatud rehvide turvaliseks ja korrapäraseks hoiustamiseks, tagades nende pikaealisuse ja kaitse.

Meie Rehviriiulil on kolm tasapinda, mis võimaldavad teil hõlpsasti organiseerida ja eraldada erineva suurusega rehve. Riiul on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle stabiilsuse ja vastupidavuse igapäevasele kasutamisele. Mõõtmetelt on see 500 mm sügav, 1800 mm lai ja 2100 mm kõrge (1910 mm välimine laius), pakkudes piisavalt ruumi mitme rehvi mugavaks paigutamiseks.

Tellimine on lihtne ja mugav. Külastage meie veebisaiti MIIL.ee ja valige Rehviriiul 3 tasapinnaga kategooriast “Lisatarvikud”. Hind on vaid 220,00 € + km, mis teeb sellest suurepärase investeeringu rehvide hoiustamiseks oma garaažis, töökojas või kaubanduspinnal.

Meie klientide rahulolu on meie prioriteet. Rehviriiuli kvaliteet, vastupidavus ja funktsionaalsus on saanud palju positiivset tagasisidet. Meie eksperttiim on alati valmis teid aitama ning vastama kõigile teie küsimustele ja vajadustele.

Tellige juba täna Rehviriiul 3 tasapinnaga MIIL.ee veebisaidilt ning tagage oma rehvidele korralik hoiustamine ja kaitse. Oleme tuntud oma usaldusväärsete ja kvaliteetsete toodete poolest ning pakume laia valikut merekonteinereid ja muud tarvikuid. Tutvuge meie laia tootevalikuga ja leidke parim lahendus oma vajadustele!

Sellel tootel on suur nõudlus, seega ärge jätke seda võimalust kasutamata. Hoiustage oma rehvid korralikult ja organiseeritult, valides meie kvaliteetse Rehviriiuli 3 tasapinnaga. Teie rehvid väärtustavad pikemat eluiga ja tõhusat kaitset. Tellige juba täna ja nautige mugavust ning kvaliteeti, mida pakub MIIL.ee.

Saada päring

Toode
Rehviriiul 3 tasapinnaga
Hind

220,00 + km

  Kategooria: Lisatarvikud

  Sarnased tooted

  UUS Piirdeaia komplekt

  Aiapaneel
  Alus
  Klamber

  Original price was: 59,00 €.Current price is: 57,00 €.+ km

  Uus