Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

10DC REF külmik – Tarneaeg 2/3 nädalat

7500,00 + km

Kvaliteetne 10DC REF Külmik – Kiire ja Tõhus Tarneaeg 2/3 Nädalat

Tutvu Miil OÜ pakutava kvaliteetse 10DC REF külmikuga, mille tarneaeg on vaid 2/3 nädalat.

Kui otsid usaldusväärset ja tõhusat külmiklahendust, siis Miil OÜ pakutav 10DC REF külmik on ideaalne valik. Sellel külmikul on kõrge kvaliteet ja see vastab kõrgetele standarditele, tagades toiduainete ohutu ja optimaalse säilitamise.

10DC REF külmiku erakordselt kiire tarneaeg – vaid 2/3 nädalat – võimaldab sul kiiresti saada selle väärtusliku seadme oma äritegevuse jaoks. Olgu sul siis vaja külmikut restoranis, toiduainete jaekaubanduses või mõnes muus sektoris, 10DC REF külmik vastab sinu vajadustele.

Miil OÜ mõistab, kui oluline on säilitada toiduainete värskus ja kvaliteet. Seetõttu onantud külmik varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, mis tagab stabiilse temperatuuri ja optimaalse niiskustaseme. See tagab, et sinu tooted säilitavad oma maitse, tekstuuri ja värskuse kauem.

10DC REF külmik on mitmekülgne seade, mis pakub suurepärast ruumikust ja organiseerimisvõimalusi. Sellel on reguleeritavad riiulid ja sahtlid, mis võimaldavad sul kohandada külmiku sisemust vastavalt oma vajadustele. Lisaks on see energiatõhus, mis aitab sul säästa energiakulusid.

Miil OÜ on tuntud oma kvaliteetsete toodete ja usaldusväärse teeninduse poolest. Nende meeskond on valmis sind aitama külmiku valikul ning pakkuma professionaalset nõu ja tuge kogu protsessi vältel. Nende kogemus ja teadmised tagavad, et saad parima võimaliku külmikulahenduse vastavalt oma vajadustele.

Investeeri kvaliteetsesse ja usaldusväärsesse 10DC REF külmikusse Miil OÜ-lt. Külasta nende veebilehte Miil.ee, et saada täpsemat teavet selle külmiku spetsifikatsioonide, omaduste ja hindade kohta.

Usalda Miil OÜ kvaliteeti ja kiiret tarneaega 10DC REF külmiku jaoks.

 

3 meetrine
Valge
Hooldatud ja kontrollitud

Saada päring

Toode
10DC REF külmik – Tarneaeg 2/3 nädalat
Hind

7500,00 + km

    Kategooria: 10' (3 meetrit), Kasutatud konteinerid

    Lisatarvikud