Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

40REF TK Magnum Plus külmikkonteiner

Original price was: 25950,00 €.Current price is: 23940,00 €.+ km

40REF TK Magnum Plus – Eelistatud Külmikkonteiner 2023. aasta mudel

Tutvustame 12-meetrist 40REF TK Magnum Plus külmikkonteiner – täiuslik lahendus sinu temperatuuritundlike kaupade säilitamiseks.

Kui otsid usaldusväärset ja efektiivset külmikkonteinerit, siis 40REF TK Magnum Plus on just see, mida vajad. See 2023. aasta mudel on varustatud kõigi oluliste omadustega, mis tagavad sinu kaupade optimaalse säilitamise temperatuurikontrolli all.

40REF TK Magnum Plus on 12 meetri pikkune külmikkonteiner, mis pakub avarust ja paindlikkust sinu kaubaveo vajaduste jaoks. Selle valge värv tagab väliselt klanitud ja professionaalse ilme, sobitudes suurepäraselt erinevatesse logistikakeskkondadesse.

Üks peamisi omadusi, mis eristab 40REF TK Magnum Plus’i, on selle mugavus ja kasutuslihtsus. Kerge avatav uks võimaldab sul hõlpsasti juurde pääseda oma kaupadele ning lukustatav mehhanism tagab nende turvalisuse transpordi ajal. Lisaks sellele on konteiner varustatud PVC kardinaga, mis aitab hoida õhuvoolu kontrolli all, samas säilitades optimaalse temperatuuri.

40REF TK Magnum Plus’i sile põrand (Flat floor) muudab kaupade paigutamise ja tõstmise lihtsaks ning annab sulle võimaluse kasutada ruumi maksimaalselt ära. See on eriti oluline, kui sul on vaja transportida või ladustada suuremõõtmelisi või raskemaid esemeid.

Külmutus- ja jahutussüsteemid tagavad 40REF TK Magnum Plus’i täieliku isoleerituse ning võimaldavad hoida soovitud temperatuuri vahemikus, mis on vajalik sinu kaupade säilitamiseks. Lisaks sellele on konteineril ka valgustus, mis tagab selguse ja nähtavuse ka siis, kui valgustust pole ümbritsevas keskkonnas piisavalt.

Turvauks pakub täiendavat kaitset ja turvalisust, tagades, et sinu kaubad on kaitstud varguste ja volitamata juurdepääsu eest.

40REF TK Magnum Plus on loodud vastama kõrgetele standarditele, pakkudes usaldusväärset ja kvaliteetset lahendust temperatuuritundlike kaupade transportimiseks ja ladustamiseks.

Kokkuvõttes, kui soovid täiuslikku külmikkonteinerit, mis tagab sinu kaupade ohutu ja optimaalse säilitamise, vali 40REF TK Magnum Plus. Selle mõõtmete, valge värvuse, alarmi, sileda põranda, isolatsiooni, lukustatava uks, PVC kardina, turvaukse ja valgustusega on see ideaalne valik sinu logistikavajadusteks.

Vali 40REF TK Magnum Plus – täiuslik külmikkonteiner. Saabub varsti.

12 meetrine
Valge
Alarm
Flat floor (sile põrand)
Isoleeritud
Kergelt avatav uks
Lukustatav
PVC kardin
Turvauks
Valgustus

Saada päring

Toode
40REF TK Magnum Plus külmikkonteiner
Hind

Original price was: 25950,00 €.Current price is: 23940,00 €.+ km

  Kategooria: 40’HC Kõrge, 40’REF Külmik, 40′ (12 meetrit), Uued konteinerid

  Lisatarvikud

  UUS Piirdeaia komplekt

  Aiapaneel
  Alus
  Klamber

  Original price was: 59,00 €.Current price is: 57,00 €.+ km

  Uus