Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Merekonteineri riiulid “Andre”

750,00 + km

Ühe külje jagu riiuleid

  • Riiuli sügavus 500mm
  • Riiulivahed: 1500mm, 1500mm, 1500mm, 1200mm
  • Riiuli kõrgus: 1980mm
  • Riiuliga on kaasas neli tasapinda mille kõrguse saab ise seadistada nii nagu pildil.
  • Riiulivahe kandevõime 140kg.

Konteineri riiulid “Andre” – tõhus ja ruumisäästlik hoiustamislahendus merekonteineritele

Konteineri riiulid! Vajate praktilist ja vastupidavat riiulisüsteemi, mis aitab maksimeerida hoiuruumi merekonteineris? Tutvustame teile meie Konteineri riiuleid “Andre” – täiuslikku lahendust, mis vastab teie hoiustamisvajadustele merekonteinerites või muudes ruumides.

Merekonteineri riiulid “Andre” pakuvad suurepärast võimalust optimeerida ja korraldada hoiuruumi merekonteineris. Need on spetsiaalselt kavandatud, et muuta merekonteineri sisemus organiseerituks ja kasutajasõbralikuks. Riiulid on ideaalsed erinevate esemete, toodete või materjalide hoiustamiseks.

Riiulite sügavus on optimeeritud 500 mm-ni, tagades piisavalt ruumi esemete paigutamiseks. Antud riiulid võimaldavad erineva suurusega esemete hoiustamist tänu erinevatele riiulivahedele. Riiulivahe suurused on optimeeritud, et mahutada erineva kõrguse ja suurusega esemeid. See võimaldab teil kohandada riiuli sisemust vastavalt hoiustatavate esemete vajadustele.

MIIL.ee veebisaidilt saate lihtsalt ja mugavalt tellida Konteineri riiulid “Andre”. Külastage meie veebisaiti ja valige merekonteinerite lisatarvikute kategooriast “Konteineri riiulid”. Pakume kvaliteetseid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga, mis vastavad teie ootustele ja vajadustele. Meie professionaalne meeskond on alati valmis teid abistama ja nõustama, et leida parimad lahendused teie hoiustamisvajadustele merekonteinerites.

Optimeerige oma hoiuruumi Konteineri riiulite “Andre” abil ning tagage korrapärasus ja efektiivsus oma merekonteineris. Tutvuge meie laia tootevalikuga MIIL.ee veebisaidil ja leidke parimad lahendused oma hoiustamisvajadustele merekonteinerites!

Saada päring

Toode
Merekonteineri riiulid “Andre”
Hind

750,00 + km

    Kategooria: Lisatarvikud

    Sarnased tooted