Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Merekonteineri rent nr 103

90,00 + km

Konteinerite rent

Konteinerite rent – Tutvustame teile meie merikonteinerit number 103. See ruumikas 6-meetrine merekonteiner on suurepärane valik, kui vajate usaldusväärset ja turvalist lahendust kaupade hoiustamiseks või transpordiks.

Merekonteiner rendi nr 103 on silmatorkavalt kollane, mis muudab selle hõlpsasti äratuntavaks ja eristuvaks. Lisaks oma stiilsele välimusele on see konteiner ka lukustatav, tagades teie kaupadele täiendava turvalisuse.

Hind on meie rendipakkumisel väga soodne – vaid 90 eurot pluss käibemaks kuus. Lisaks saate nautida paindlikke renditingimusi, sealhulgas lühemaid rendiperioode, mis on kokkuleppel. Minimaalne rendiperiood on 6 kuud, võimaldades teil konteinerit kasutada vastavalt oma vajadustele.

Merekonteiner rendi nr 103 on varustatud tõstuki käpa avadega, mis lihtsustavad konteineri laadimist ja tõstmist. See omadus teeb sellest konteinerist suurepärase valiku kaubavedudeks ja erinevate materjalide transportimiseks.

OÜ MIIL on teie usaldusväärne partner merekonteinerite rendis. Külastage meie veebisaiti MIIL.ee ja leidke lai valik erineva suuruse, tüübi ja funktsionaalsusega merekonteinereid, mis vastavad teie vajadustele.

Võtke meiega ühendust juba täna, et alustada merikonteineri rendi nr 103 kasutamist. Oleme valmis pakkuma teile professionaalset abi ja nõu, et tagada sujuv ja usaldusväärne rendiprotsess.

Konteinerite rent ja müük

Kui soovite merekonteinerit omale päriseks osta, siis leiate need siit koos hindade ja piltidega.
Kui Teil peaks olema huvi hoopis soojakute vastu, siis need leiate siit koos hindade ja piltidega.

6 meetrine
Kollane
Hind 90€ +km/kuu
Lühem rendiperiood kokkuleppel
Lukustatav
Minimaalne rendiperiood 6 kuud
Tõstuki käpa avad

Saada päring

Konteinerite rent
Toode
Merekonteineri rent nr 103
Hind

90,00 + km

    Kategooria: Merekonteinerite rent

    Lisatarvikud