Merekonteinerite, soojakute ja muu müük

Konteinerladu TALLINN

90,00 + km

Konteinerladu TALLINN – Turvaline ja mugav ladustamislahendus

Konteinerladu TALLINN pakub teile ideaalset ruumilahendust, kui vajate turvalist ja mugavat kohta oma kaupade ja varade ladustamiseks. See 6 meetrine konteinerladu on varustatud kõigi vajalike omadustega, et tagada teie esemete kaitse ja hõlpsa juurdepääsu.

Meie konteinerladu on varustatud kvaliteetsest materjalist valmistatud gaasiga number 9 konteineriga, mis tagab vastupidavuse ja usaldusväärsuse. Ladu on ruumikas, pakkudes piisavalt ruumi erinevatele kaupadele ja varadele. Uks on kergesti avatav, mis võimaldab mugavat sisenemist ja väljumist.

Lisaks on antud konteinerlaos lisaõhutussüsteem, mis tagab hea ventilatsiooni ja õhuringluse, hoides teie ladustatud esemed värskena. Lisaks on lukukaitse ja lukustatav uks, mis tagab täiendava turvalisuse ja kaitse teie vara eest.

Meie konteinerladu asub mugavas asukohas Tallinna piirkonnas, pakkudes lihtsat juurdepääsu ja kiiret transpordiühendust. Hind on vaid 90€ +km/kuu, tehes selle taskukohaseks valikuks oma ladustamisvajaduste jaoks.

Konteinerladu TALLINN on usaldusväärne ja professionaalne lahendus teie ladustamisvajadustele. Oleme tuntud oma kvaliteetsete ja vastupidavate konteinerite poolest ning pakume konkurentsivõimelisi hindu ja paindlikke renditingimusi.

Lisaks pakume ka täiendavaid teenuseid, mis muudavad teie kogemuse veelgi paremaks. Meie professionaalne meeskond on valmis abistama teid ladustamise planeerimisel ja nõustama parimate lahenduste osas. Lisaks pakume ka transporditeenust, mis võimaldab teil hõlpsasti ja mugavalt oma kaupu konteinerlattu toimetada. Oleme uhked oma kliendikeskse lähenemise üle ning pühendunud teie rahulolu tagamisele.

Valige konteinerladu TALLINN ja usaldage oma ladustamisvajadused meie kätte. Võtke meiega ühendust juba täna ja avastage, kuidas me saame teid aidata!

Konteinerladu Tallinn kliendi territooriumil.

Väga hea hinnaga võid leida konteinerlao hoopis enda hoovist.
Rendime konteineri, toome selle kliendini ja paigaldame – Miniladu just Sinu hoovis.
Konteiner ei vaja vundamenti ega väga tugevat pinnast. Võib paigaldada vabalt murule.
Konteiner on turvaline, ilmastikukindel, tugev ja kvaliteetne.
Võid kindel olla, et meilt leiad paindlikud renditingimused ja korralikud minilaod igale soovile.

Transpordiks kasutame tavaliselt kraanat või sideloaderit.
Keerulisemad kohad lahendame sõiduauto järelhaagise abil.

6 meetrine
Gaasi 9
Tallinn
Hind 90€ +km/kuu
Kergelt avatav uks
Lisaõhutus
Lukukaitse
Lukustatav

Saada päring

Toode
Konteinerladu TALLINN
Hind

90,00 + km

  Kategooria: Merekonteinerite rent

  Lisatarvikud

  UUS Piirdeaia komplekt

  Aiapaneel
  Alus
  Klamber

  Original price was: 59,00 €.Current price is: 57,00 €.+ km

  Uus